فروش کشمش
خانه / کشمش مویز / خریدار کشمش مویز | سفارش عمده کشمش در بازار

خریدار کشمش مویز | سفارش عمده کشمش در بازار

خریدار کشمش مویز

مویز نوعی خشکبار است که با خشک کردن انگور حاصل می شود. مویز نوعی کشمش است که از انگور شاهانی به دست می آید. کشمش بیشتر به انگور خشکیده ی کوچک و مویز به انگور خشکیده ی بزرگ گفته می شود. کشمش انواع مختلفی دارد که در اینجا به آن ها اشاره می کنیم.

انواع کشمش 

  • کشمش سبز قلمی : برای تهیه کشمش سبز از امولسیون سرد یا تیزآب استفاده می شود. البته می توان برای تولید اسن نوع کشمش از طریق دودی و یا گوگردی نیز استفاده کرد. 
  • کشمش زرد (دودی) : تمام مراحل تهیه این نوع کشمش مانند کشمش سبز قلمی است که در این روش از گاز گوگرد برای تهیه کشمش دودی استفاده می نمایند. 
  • کشمش آفتابی : برای تهیه این نوع کشمش از رقم پیکانی و رسمی استفاده می گردد، برای این منظور انگور را پس از برداشت در محلول تیزآب فرو برده و سپس ان را در محلی تمیز و در معرض تابش نور مستقیم خورشید پهن می کنند. 
  • کشمش تیفی : برای تهیه کشمش تیفی از ارقام مختلف انگور از جمله رقم سبزه مال، رزقی و … استفاده می شود، کشمش تیفی را همچون کشمش آفتابی در محلول تیزآب فرو می برند و تنها تفاوت آن با کشمش آفتابی این است که به جای پهن کردن در مقابل افتاب، آن را در سایه و روی بند خشک می کنند. 
  • کشمش مویز : برای تهیه مویز بیشتر از رقم رزقی استفاده می شود. برای این منظور انگور را پس از برداشت انگور را در محلی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی پهن کرده و پس از خشک شدن ان را جمع آوری کرده و در سبد های بزرگ نگهداری می نمایند.

خریدار کشمش مویز | سفارش عمده کشمش در بازار

صادرات کشمش به قیمت کارخانه

صادرات کشمش به قیمت کارخانهکشمش از نظر حجم تولید پس از خرما قرار دارد؛ اما جایگاهی بسیار بالاتر از خرما در بازار های جهانی دارد. عنوان محبوب ترین کشمش جهانب به کشمش پلویی اختصاص دارد. قیمت جهانی کشمش دلیلی است بر صادرات کشمش ایران به کشور هایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایتالیا، دانمارک، بلغارستان، روسیه ، لهستان، اکراین و غیره . کارخانه های تولید کشمش در ایران از مجهز ترین کارخانجات هستند. کشور های زیادی به تولید کشمش مشغولند اما فقط چند کشور هستند که حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد کشمش جهان را تامین می کنند، که ایران نیز جز این کشور ها می باشد.

فروشگاه های معتبر کشمش در تهران

فروشگاه های معتبر کشمش در تهراناگر به دنبال تهیه و خرید بهترین کشمش در تهران و بازار بزرگ آن هستید، می توانید مستقیماً و بدون واسطه از فروشگاه های معتبر و بزرگ ان را خریداری کنید. از دو جهت این خرید می تواند بهترین خرید شما باشد. مورد اولیه اینکه، چون روال تهیه محصولات این فروشپگاه های معتبر بدون واسطه می باشد، قیمت آن قطعا ارزان تر از سایر عرضه کنندگان در بازار خواهد بود و مورد دیگر چون دستی در بین توزیع این محصولات نیست لذا کیفیت آن مرغوب و درجه یک می باشد.

تولید و عرضه انواع کشمش مویز

تولید و عرضه انواع کشمش مویز سابقه تولید و عرضه کشمش در ایران به صدها سال قبل باز می گردد و جالب است بدانید، ایران از نظر تنوع در تولید کشمش در رتبه نخست قرار دارد. به سبب اقلیم ها و شرایط آب و هوایی، ایران از مستعد ترین کشور های تولید کننده محصولات متنوع باغی به ویژه انگور و کشمش می باشد. و این شرایط ایران را  در رده ی ۱۰ کشور عمده ی باغبانی جهان قرار داده است. از میان ۸۵ نوع انگوری که در ایران تولید می شود، انگور سفید بی دانه و انگور شاهانی برای صادرات کشمش و مویز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه کشمش مویز با مناسب ترین قیمت

عرضه کشمش مویز با مناسب ترین قیمتکشمش مویز ایران یکی از بهترین کشمش های تولید شده در جهان می باشد که به نسبت کیفیتش قیمت مناسبی دارد. البته در سال ۹۶-۹۷ به دلیل سرمازدگی و ثابت نبودن نرخ ارز، قیمت کشمش روز به روز تغییر می کرد ولی مراکز تولیدی کشمش کشور سعی دارند همواره بهترین کشمش و مویز ایران را با قیمت ثابت و مشخصی به مشتریان ارائه دهند. خرید بهترین مویز در داخل کشور مربوط به باغدارانی زیادی در منطقه شمال کشور می باشد که با خشک کردن محصول خود ان را به کشمش خوب تبدیل می کنند

عرضه کننده کشمش مویز مرغوب

عرضه کننده کشمش مویز مرغوبمویز مرغوب باید عاری از هر نوع آفت، شن، خاک و هر نوع بو یا مزه غیر طبیعی باشد. میزان رطوبت موجود در کشمش مویز نباید از ۱۸ درصد وزنی بیشتر گردد و بسته به روش تهیه میزان انیدرید سولفور و گوگرد آن نیز نباید از ۲ در هزار وزنی بیشتر شود. مویز خوب از انگوری که حداقل ۸۰ درصد رسیده است به دست می آید، که برای تشخیص این موضوع باید به بافت کشمش و میزان شیرینی مزه و اندازه آن توجه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کشمش سیاه مویز | خرید و فروش کشمش پلویی سیاه

صادرات کشمش سیاه مویز:کشمش پلویی سیاه یکی از انواع کشمش های موجود در بازار می باشد که خرید و فروش آن به طرق مختلف صورت می گیرد. فروشگاه های خشکبار عرضه کننده این محصول می باشند.مشخصات کشمش خوب: کشمش حاصل خشک شدن انگور تازه می باشد که به طور معمول در شهریور ماه برداشت می شود. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود که عبارتند از:انواع کشمشم: کشمش پلویی سیاه کشمش پلویی زرد کشمش زرد قلمی کشمش مویز کشمش آفتابی کاشمری کشمش سبز قلمی

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام