فروش کشمش
خانه / کشمش / خرید کشمش اینترنتی | بزرگترین مرکز فروش انواع محصولات انگور در کشور

خرید کشمش اینترنتی | بزرگترین مرکز فروش انواع محصولات انگور در کشور

کشمش ها دارای انواع مختلفی هستند. کشمش از انگور خشک شده تولید می شود. همان طور که انواع مختلف انگور داریم، کشمش ها نیز به همان میزان تنوع دارند. اما روی هم رفته ما این نوع از محصولات را به سه دسته تقسیم می کنیم:

 • کشمش پلویی
 • کشمش سبز
 • کشمش ویز 

طرز تهیه هر کدام از این کشمش ها متفاوت است. کارخانه ها و تولیدی ها گوناگون هستند که کشمش ها را به بازار عرضه می داند. کشمش ها در دو نوع سنتی و صنعتی تهیه می شوند و به دست مشتریان می رسند. خرید کشمش اینترنتی هم امکان پذیر است.

خرید کشمش اینترنتی | بزرگترین مرکز فروش انواع محصولات انگور در کشور

خرید کشمش اینترنتی

خرید کشمش اینترنتیدر عصر نو ما با فناوری های تازه روبرو هستیم. از هر طریق می توانیم کارهای خود به ویژه خرید را انجام دهیم. در قسمت خرید کشمش از طریق اینترنت هم می شود به وب سایت های معتبر سر زد. این وب سایت ها انواع گوناگونی از کشمش ها را در دو بخش به فروش می رسانند:

 1. فله ای
 2. بسته بندی

از وب سایت های اینترنتی می توان بهترین مویز ایران و کشمش های دیگر را خریداری کرد. در این وب سایت ها همچنین چگونگی روش تولید و از سوی دیگر خواص محصولات نگاشته شده که بسیار کاربردی هستند.

لیست قیمت انواع کشمش

لیست قیمت انواع کشمش قیمت کشمش به نوع آن ها بستگی دارد. کشمش های خوب و با کیفیت که بیشتر به صورت طبیعی در آفتاب و سایه تهیه می شوند، قیمت شان از کشمش هایی که به گونه صنعتی تولید می شوند، گران تر هستند. قیمت کشمش مویز هسته دار با قیمت مویز کیلویی بی هسته متفاوت است. همچنین شما می توانید قیمت کشمش پلویی در بازار را از فروشگاه های خشکبار به دست آورید. 

به چند نمونه از کشمش ها و قیمت های شان توجه کنید:

 • مویز ۴۵۰ گرمی، قیمت: ۲۹۳۰۰ تومان
 • کشمش بدون دانه ۳۰۰ گرمی، قیمت: ۱۳۵۰۰ تومان
 • کشمش پلویی ۲۰۰ گرمی، قیمت: ۱۵۵۰۰ تومان
 • کشمش سبز ۴۵۰ گرمی، قیمت: ۲۶۴۰۰ تومان

بهترین کشمش تولید شده در کشور

بهترین کشمش تولید شده در کشوربهترین کشمش تولید شده در کشور آن کشمشی می باشد که در سایه و یا آفتاب روند خشک شدنش را طی کرده باشد. شما می توانید این نوع کشمش را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. کشمش هایی که در آفتاب تهیه می شوند، پلویی هستند. آنان رنگ شفاف طلایی خوبی دارند و هر چه به قرمز گرایش پیدا کنند، کیفیت شان بهتر است. همچنین کشمش های سبز در سایه خشک می شوند. این کشمش ها نیز خواص خود را دارا می باشند.

اما بهترین نوع کشمش تولید شده، مویز است. خواص مویز بی هسته و هسته دار متفاوت می باشد. فروشنده مویز آن را به گونه های مختلف عرضه می دارد.

فروش عمده انواع کشمش

فروش عمده انواع کشمشفروش عمده انواع کشمش از سوی این مراجع صورت می گیرد:

 • تولیدی ها: برخی از باغداران در باغ های خود خانه هایی را برای تولید کشمش در نظر می گیرند. این خانه ها که به کشمش خانه معروف هستند، تولید محصول در آن جا صورت می گیرد. آنها از عمده فروشان به شمار می روند.
 • شرکت های صنعتی: کارخانه های گوناگون در کنار این که محصولات دیگر غذایی را تولید می کنند، کشمش را هم تولید کرده و در بسته بندی های مختلف به گونه عمده به فروش می رسانند. 

مراکز تهیه کشمش در سراسر کشور

مراکز تهیه کشمش در سراسر کشوربرای تهیه کشمش در سرتاسر کشور، می توان به بازارهایی سر زد که انواع خکشبار به فروش می رسند. فروشگاه هایی گوناگون در چنین مراکزی فعالیت می کنند که کارشان عرضه محصولات به صورت عمده و جزئی است. این مراکز را می توانید به راحتی در هر شهری که زندگی می کنید پیدا نمایید و بهترین کشمش ها را آن جا خریداری نمایید.

از سوی دیگر اینترنت هم همان طور که دربالا ذکر شد، مرکز تهیه انواع کشمش به شمار می رود. فروشگاه های آنلاین محصولات خود را به هر نقطه ای از کشور که زندگی می کنید به دست تان می رسانند. خرید از این فروشگاه ها بسیار راحت است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش گلدن صادراتی درجه یک ازان

کشمش در واقع انگورهای منقبض شده ای هستند که در آفتاب یا دستگاه خشک کن، خشک شده‌اند. همینطور یکی از انواع خشکبار نیز محسوب شده و در رنگ‌های سیاه و زرد طلایی و بن

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام