فروش کشمش
خانه / کشمش / خرید کشمش بدون تیزاب | نرخ کشمش پلویی بدون هسته

خرید کشمش بدون تیزاب | نرخ کشمش پلویی بدون هسته

کشمش پلویی بدون هسته با نرخ مناسب قیمتی در دو نوع سیاه و طلایی به عنوان یکی از محصولات پرفروش در شهرهای شرقی کشورمان تولید و به فروش می رسند.
بازارهای خوبی در کشورمان هستند که در مسیر فروش برخی محصولات می توانند به خوبی ورود کنند.
در این میان با پیشرفت تکنولوژی مشاهده شده که فروش عمده محصولاتی همچون کشمش نیز در سطح بالایی صورت پذیر است.
نرخ قیمت مناسب و ارائه ی مستقیم کالا در این سبک تجارت با توجه به حذف واسطه و کاهش دردسرهای حمل و نقل بسیار می تواند برای خریداران نیز کمک کننده باشد. قیمت کشمش پلویی در بازار متفاوت است. اگر خواسته باشیم  قیمت کشمش پلویی۹۷ با امسال مقایسه کنیم، می بینیم که تفاوت زیادی کردند. البته این بستگی به برندی دارد که کشمش را عرضه کرده و این که چه فرایندی در تولید کشمش صورت گرفته است. همچنین نوع انگور نیز در این زمینه مهم می باشد. خرید کشمش بدون تیزاب از فروشگاه های گوناگونی که در کار خرید و فروش انواع خشکبار هستند. امکان پذیر است. شما همچنین می توانید به فروشگاه های زنجیره ای معتبر هم سر بزنید و خرید این نوع از کشمش را انجام دهید. 

خرید کشمش بدون تیزاب | نرخ کشمش پلویی بدون هسته

بازار بزرگ کشمش ایران

بازار بزرگ کشمش ایراندر بین محصولاتی که در کشورمان در تولیدشان قدرت خوبی دارد، کشمش یکی از گزینه های خوبی است.
با توجه به تولید بالای انگور می تواند بسیار خوب در آب و هوای خشک و آفتابی ایران در بسیاری از شهرها گزینه ای برای تولید باشد.
بازار بزرگ و پررونق کشمش ایران در سال های گذشته بسیار خوب توانسته نیاز کشور را برطرف و برای صادرات نیز گام های خوبی بردارد.
تنوع بالا در انواع کشمش های تولید شده از جمله

 • سایه خشک
 • آفتاب خشک
 • تیزابی
 • انگوری
 • تیفی
 • کشمش قلمی

سبب می شود که مشتریان زیادی به سمت این محصول سوق پیدا کنند.

مرکز فروش کشمش پلویی بدون هسته

مرکز فروش کشمش پلویی بدون هستهدر بین محصولات پرفروش بازار کشمش، یکی از گزینه های کاربردی در پخت و پز، کشمش پلویی می باشد.
این نوع کشمش که در دو نوع سیاه و طلایی می باشد که بسیار پرکاربرد است و در شهرهای مخلتلف مردم از آن استفاده می کنند.
مرکز فروش کشمش پلویی بدون هسته در ایران نیز می تواند به صورت ویژه شهرهای خراسان باشند، اقلیم مناسب برای تولید این محصولات عامل اصلی این نام گذاری است. البته این ماده غذایی مقوی در شهرهای دیگر ایران نیز تولید و به بازار عرضه می شود. مرکز فروش کشمش پلویی بدون هسته در هر شهری، بازار خوار و بار فروشی ها و آجیل فروشان هستند. 

تولید کشمش درجه یک در ایران

تولید کشمش درجه یک در ایرانهمه ی ما می دانیم که از جمله محصولات با درجه کیفی بالا در کشورمان کشمش است، محصولی که بسیار خوب به صورت فله ای و بسته بندی شده در بازار سطح کشور پخش شده است.
فواید بسیار متعدد کشمش این شیرینی را متمایز از دیگر محصولات کرده است، فوایدی از جمله

 • پیشگیری از سرطان
 • جلوگیری از آزایمر
 • بهبود کم خونی
 • کاهش کلسترول
 • کاهش بسیار مطلوب استرس
 • درمان بی نظمی معده
 • سلامت استخوان ها
 • عملکرد خوب رگ ها
 • خوشبو کننده دهان

است، بدون تردید این ها تنها تعدادی از فواید کشمش ها هستند که هرچه ما بتوانیم به صورت بهتری تولید آن را انجام دهیم این خواص نصیب مان می شود.
از جمله پرفروش ترین انواع کشمش، کشمش پلویی بدون هسته و کشمش سبز قلمی هستند، شما اگر قصد خرید این دسته از محصولات را داشته باشید از چه طریقی اقدام به خرید خواهید کرد؟ طبعاً نوع اعلاء را برخواهید گزید. 

مشخصات انواع کشمش پلویی

مشخصات انواع کشمش پلوییکشمش های پلویی انواع مختلفی دارند که در بالا به مواردی از آن ها و خواص شان اشاره شد. در این بخش، باید به نکاتی اشاره شود که در خرید کشمش مهم است، اول این که از خرید کشمش هایی که در معرض هوای تازه آلوده قرار گرفتند خودداری نمایید، همچنین سعی کنید کشمشی تهیه نمایید که تولید شرکت های معتبر و برندهای نام آشنا و معروف باشد و مسئله مهم این است که کشمشی را خریداری کنید که به صورت طبیعی خشک شده باشد و آغشته به مواد گوگرد و تیزابی نباشد. 

قیمت کشمش پلویی در بازار

قیمت کشمش پلویی در بازارقیمت کشمش پلویی در بازار متفاوت است. این بستگی به نوع بسته بندی، نوع خشک کردن انگور و شرکت هایی دارد که کالای خود را به بازار عرضه می نمایند. فروشگاه های متعدد که کشمش را به صورت فله به فروش می رسانند، بیشتر قیمت روز را به مشتری می گویند. این فروشگاه ها قیمت کشمش پلویی فله ای را با بسته بندی متفاوت اعلام می نمایند. اگر می خواهید از قیمت کشمش پلویی آفتابی اطلاع حاصل کنید، می توانید به فروشگاه های سطح شهر یا نزدیک ترین سوپر مارکت به منزل تان سر بزنید. 

در پایین به چند نمونه از کشمش های بسته بندی شده و همچنین قیمت های آن اشاره می نماییم:

 • قیمت یک کیلو کشمش پلویی فله در بازار: ۵۲۰۰۰ تومان 
 • کشمش پلویی خشک پاک، مقدار ۳۵۰ گرم، قیمت: ۱۴۸۰۰ تومان 
 • کشمش پلویی سحرخیز، مقدار ۲۰۰ گرم، قیمت: ۱۱۳۸۰ تومان 
 • کشمش پلویی چاپار، مقدار ۴۵۰ گرم، قیمت: ۱۸۶۱۰ تومان 
 • کشمش پلویی سحرخیز، مقدار ۴۰۰ گرم، قیمت: ۲۱۶۰۰ تومان 

خرید اینترنتی کشمش پلویی

خرید اینترنتی کشمش پلوییخرید اینترنتی کشمش پلویی از وب سایت های مختلف مقدور است. این دانه غذایی مهم، یکی از هزاران نوع کالایی می باشد که فروش آن در سایت های اینترنتی انجام می شود. امروزه دیگر نیازی نیست ساعت ها برای خرید کالایی، فروشگاه ها را پیهم سر زد. به راحتی و با چند کلیک می توان، کالایی که مورد نیاز است را از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خریداری کرد. فقط نیاز است دقایقی از وقت خود را برای این کار کنار بگذارید تا بهترین و مرغوب ترین کالا را با قیمت مناسب خریداری کنید. 

خرید فروش کشمش پلویی درجه یک

خرید فروش کشمش پلویی درجه یکخرید و فروش کشمش پلویی درجه یک، در فروشگاه های خشک بار و فروشگاه های بزرگ انجام می شود. به دلیل کارایی کشمش در پخت و پز و این که یکی از غذاهای مورد علاقه مردم پلو کشمشی می باشد، کشمش پلویی همواره مورد توجه بوده است. این ماده غذایی مغذی را می توان از فروشگاه های مختلف خریداری نمود و غذایی لذید با طعم متفاوت پخت. 

روش های تولید کشمش

روش های تولید کشمشکشمش که انگور خشک شده است، به دو روش تولید می شود: 

 1. روش سنتی: در این روش، کشمش را در فضای باز می گذارند تا خشک شود. این کار را با ایجاد فضایی مناسب و بهداشتی انجام می دهند. انگور را زیر تابش نور خوشیدی و یا سایه قرار می دهند تا به مرور زمان خشک شود. 
 2. روش صنعتی: بیشتر به وسیله مواد شیمیایی انگور را خشک و تبدیل به کشمش می نمایند. 

بهترین نوع کشمش پلویی در ایران

بهترین نوع کشمش پلویی در ایراندر بازار انواع و اقسام کشمش پلویی وجود دارد که از سوی شرکت های مختلف تولید می شود و وارد بازار می گردد. بهترین نوع کشمش پلویی در ایران، آن کشمشی است که به روش سنتی خشک و تولید شده است. این کشمش اگر در محیطی کاملاً بهداشتی تهیه شده باشد، خواص زیادی دارد که به برخی از آن ها در بالا اشاره گردید. 

برای شناخت کشمش پلویی خوب، می توان به رنگ آن دقت کرد و اگر رنگ متمایل به قرمز داشت، کشمش از نوع مرغوب می باشد. در این زمینه می توانید با فروشندگان هم مشورت نمایید. 

صادرات کشمش به قیمت کارخانه

صادرات کشمش به قیمت کارخانهصادرات کشمش به قیمت کارخانه از طرف این مجراها صورت می گیرد: 

 • تولید کننده 
 • شرکت های تجاری 

تولید کننده ها که خود کشمش را آماده می کنند و به بازار می فرستند، بیشترشان در کار صادرات هم می باشند. انان این کار را با قیمت کارخانه انجام می دهند، همان گونه که فروش داخلی را به همین شکل عرضه می کنند. 

در کنار شرکت های تولید کننده، شرکت های تجاری هم در این عرصه فعالیت می کنند. آنان با تعامل با شرکت های تولیدی انواع گوناگونی از کشمش ها را به خارج از کشور با قیمت کارخانه صادر می کنند. عرضه کننده کشمش به خارج، سعی می کند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را به کشورهای مورد نظر صادر کرده تا نام و برند ایرانی در آن جا ماندگار بماند و بتوان همواره تجارت را انجام داد. 

همچنین کسانی که در کار صادرات هستند می توانند به تاکستان ها مراجعه کنند. در ان جا نیز تولیدکنندگان با قیمت های مناسب کشمش را عرضه می کنند. آنان مویز صادراتی را هم به فروش می رسانند و می توان این مدل از کشمش که خواص مختلفی دارد را هم خریداری نمود و به کشورهای مختلف صادر کرد. 

شرکت تولید کننده کشمش بدون تیزاب صادراتی

شرکت تولید کننده کشمش بدون تیزاب صادراتیشرکت های مختلفی در کشورمان وجود دارند که کشمش بدون تیزاب صادراتی را تولید می کنند و عرضه می دارند. 

همان گونه که می دانید برخی از کشمش ها در هنگام آماده شدن، پوست شان چروک می شود و به نوعی شکل و ظاهری خوبی پیدا نمی کنند. تولید کننده ها برای این که بتوانند دوباره به کشمش شکل و ظاهر اصلی و خوب را بدهند، با موادی ترکیبی آن را به حالت اولیه بر می گردانند. به این مدل از کشمش تیزابی گفته می شود. 

در این زمینه شرکت های مختلفی وجود دارند که با روش های خاص خود، کشمش بدون تیزاب را تولید می کنند و صادر می نمایند. 

اولین تولید کننده کشمش بدون تیزاب

اولین تولید کننده کشمش بدون تیزابتولید کشمش در تاکستان های کشور سابقه ای طولانی دارد. در آن زمان ها کشاورزان برای این که از خراب شدن محصول خود پیشگیری کنند، آن را به کشمش تبدیل می کردند که در زمستان از آن استفاده می نمودند. در آن دوره که خبری از مواد شیمیایی و غیره نبود، آن ها سعی می کردند کشمش ها را به صورت طبیعی در دو نوع تولید کنند که عبارت بود از: 

 1. کشمش آفتابی 
 2. کشمش سایه 

اما به مرور زمان کشمش هایی که مشهور به تیزابی بودند هم به بازار عرضه شد. البته اکنون هم شمار زیادی از تولیدکنندگان وجود دارند که کشمش های بدون تیزاب تولید می کنند. بیشتر تاکستان داران هستند که با مشخصات کشمش خوب، آن را بی ان که مواد شیمایی بزنند، عرضه می دارند و به فروش می رسانند. 

شما می توانید به فروشگاه های معتبر سر بزنید و بهترین برندهای کشمش را خریداری کنید. کشمش های بدون تیزاب از خواص زیادی برخوردار هستند و می توان از آنان در هر صورت بی آن که دغدغه سلامتی را داشت، استفاده نمود. 

عرضه کشمش با مناسب ترین قیمت

عرضه کشمش با مناسب ترین قیمتعرضه کشمش با مناسب ترین قیمت از این راه ها صورت می گیرد: 

 1. نمایندگی شرکت های تولید کننده 
 2. فروشگاه های عمده فروشی 
 3. وبسایت های اینترنتی 

این فروشگاه ها عرضه کننده کشمش می باشند و به نوعی تجارت کشمش را انجام می دهند. برای خرید عمده و یا جزئی با قیمت مناسب و زیر بازار پیشنهاد می شود به نمایندگی های شرکت های تولیدی مراجعه کنید. این نمایندگی ها را می شود در شهرهای مختلف پیدا کرد و خرید خود را با نرخ ارزان تر از جاهای دیگر انجام داد. 

از سوی دیگر، وب سایت های اینترنتی هم گزینه خوب دیگری است. اگر سری به این فروشگاه ها زده باشید، متوجه می شوید که قیمت های آنان مناسب تر می باشد و تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته اند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کشمش گلدن صادراتی درجه یک ازان

کشمش در واقع انگورهای منقبض شده ای هستند که در آفتاب یا دستگاه خشک کن، خشک شده‌اند. همینطور یکی از انواع خشکبار نیز محسوب شده و در رنگ‌های سیاه و زرد طلایی و بن

فروش کشمش
کانال تلگرام