فروش کشمش
خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی در تهران | قیمت کشمش پلویی تاکستان

قیمت کشمش پلویی در تهران | قیمت کشمش پلویی تاکستان

قیمت کشمش پلویی در تهران و تاکستان را می توان از تولید کنندگان کشمش در این ناحیه از ایران استعلام نمود. این منطقه یکی از تولید کنندگان بزرگ کشمش در کشور می باشد.
کشمش حاصل فرآوری و خشک نمودن انگور است که در انواع مختلفی وجود دارد. انواع کشمش عبارتند از:

 • کشمش پلویی
 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش شاهانی
 • کشمش سلطانی

همچنین انواع کشمش بر حسب منطقه برداشت انگور نیز نامگذاری می شود که برخی از این مناطق عبارتند از:

 • قوچان
 • ملایر
 • کاشمر
 • بردسکن
 • تاکستان

کیفیت کشمش و همچنین نرخ این محصولات تولیدی این مناطق متفاوت می باشد. مثلا قیمت کشمش پلویی تاکستان با انواع دیگر متفاوت می باشد.

قیمت کشمش پلویی در تهران | قیمت کشمش پلویی تاکستان

قیمت کشمش پلویی تاکستان

قیمت کشمش پلویی تاکستانقیمت کشمش پلویی :

تاکستان از شهر های استان قزوین است که یکی از قطب های تولید کشمش در کشور محسوب می شود. محصولات تولیدی در این ناحیه به دیگر نقاط جهان صادر می شود. قیمت کشمش پلویی تاکستان را می توان از باغداران انگور سوال نمود. این باغداران تولید کننده این خوراکی بوده و از قیمت کشمش پلویی تاکستان که خود تولید کرده اند، اطلاع دارند. برخی عوامل مهم تعیین کننده نرخ این محصول عبارتند از:

 • نرخ ارز
 • فرایند تولید
 • نرخ انگور خریداری شده
 • نحوه بسته بندی و عرضه

نوسانات موجود در بازار، نرخ انواع کشمش مانند قیمت کشمش پلویی تاکستان را تغییر دهد. از این رو ممکن است در یک سال قیمت کشمش ارزان و در سال دیگر گران باشد.

صادرات کشمش پلویی مرغوب

صادرات کشمش پلویی مرغوب در منطقه و باغهای تاکستان دو نوع کشمش تولید می شود که سلطانی و تاکستانی نامیده می شود. کشمش سلطانی اولین بار در کشور ترکیه تولید شده است. کشمش پلویی تاکستان به دلیل کیفیت و مرغوبیت به کشور های مختلفی صادر می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • روسیه
 • اکراین
 • تایلند
 • مالزی
 • اندونزی

صادرات این محصول و دیگر خشکبار توسط شرکت های بازرگانی و تجار آشنا به بازار این محصولات صورت می گیرد. قیمت کشمش پلویی تاکستان که به صورت صادراتی است با قیمت داخلی آن متفاوت می باشد. صادرات کشمش به دیگر نقاط جهان سومین محصول صادراتی غیر نفتی است و هر ساله حدود هفتاد درصد کشمش تولیدی به جهان صادر می شود.

نمایندگی فروش انواع کشمش پلویی تولید ایران

نمایندگی فروش انواع کشمش پلویی تولید ایران کشمش هایی که در داخل کشور تولید می شوند و جنبه صادراتی دارند، پس از بسته بندی و آماده سازی به کشور های دیگر ارسال می شوند. نمایندگی های فروش این محصولات در کشور های مقصد، آن را به مصرف کنندگان و خریداران این کشور ها عرضه می دارند. انواع کشمش با قیمت صادراتی و معمولا ثابت به نقاط مختلف جهان صادر می شود.

قیمت روز بهترین کشمش پلویی در تهران

قیمت روز بهترین کشمش پلویی در تهرانکشمش صادراتی :

شرکت گوهر ناب سارا عامل فروش کشمش صادراتی ایران از جمله تیزابی (سلطانی) ، آفتابی ، طلایی ، مویز ، سبز (کاشمری) می باشد . قیمتها فروش مستقیم از کشاورز است .

بهترین نوع کشمش در تاکستان ، کاشمر و بوئین زهرا تولید می شود.
 

سفارش عمده کشمش پلویی

سفارش عمده کشمش پلوییفروش عمده کشمش پلویی توسط عمده فروشی های فعال در این حرفه صورت می گیرد . فروش عمده یکی از راه های عرضه کالاست که برای حجم زیادی از انواع محصولات به کار می رود. این روش دارای مشخصاتی است که عبارت است از :

– فروش کالا به هر شخص یا گروهی به جز مصرف کننده نهایی

– عمده فروش دارای مقاصد تجاری است

– عمده فروش رابط بین تولید کننده و تامین کننده کالاست

– درجه بندی فیزیکی کالاها و مرتب کردن آنها از جمله دیگر وظایف دیگر وظایف این شغل است

– بسته بندی مجدد و توزیع کالا به بخش های کوچکتر

– آشنایی با بازارهای تامین کننده محصول

– عمده فروش کشمش پلویی ممکن است خود توزیع کننده کالا نیز باشد .

فروش عمده کشمش پلویی توسط واحدهای پخش به سراسر کشور ارسال می شود.
بهترین نوع کشمش پلویی

بهترین نوع کشمش پلوییخرید کشمش:

به میوه رسیده و خشک شده ارقام  مختلف انگور بی دانه یا دانه دار ، کشمش گویند. کشمش آفتاب خشک ، سایه خشک ، تیزابی و انگوری از جمله کشمشهایی است که این روزها در بازار به فروش می رسد . کشمش آفتاب خشک به کشمش پلویی هم معروف است و کیفیت و قدرت بالا  و طعم خوبی دارد . رنگ سرخ ، ملاک تشخیص این کشمش از انواع دیگر آن است .

– سایه خشک : کشمشی است که رنگ آن تغییر نکردع و سبز باقی می ماند . انگور عسگری به این روش خشک می شود و ارزش تغذیه ای آن بالاست .

– تیزابی : به وسیله  تیزاب خشک می شود . این ماده از طعم و بو و کیفیت کشمش می کاهد دوز زیاد آن سرطانزا است . رنگ کشمش ، زرد مایل به قهوه ای خرمایی است . این کشمش به دلیل روغن  موجود در تیزاب سطحی چرب و نیمه براق دارد و این ملاک مناسبی برای تشخیص آن است .

– انگوری : به تیزاب آغشته و با دود گوگرد خشک می شود . رنگ آن زرد کهربایی مایل به قهوه ای روشن است و به دلیل ترکیبات گوگردی فشار مضاعفی بر کلیه ها تحمیل کرده و برای سلامت مضر است .

انواع کشمش در بازار بزرگ تهران

انواع کشمش در بازار بزرگ تهرانبرای شناسایی مرکز خرید کشمش در تهران می توان از طرق مختلف اقدام نمود ، برخی از این راه ها عبارتند از :

– آگهی های روزنامه 

– جستجو در شبکه های اجتماعی

– جستجو در اینترنت

– پرسش از بازاریان یا فروشگاه های عرضه کننده خشکبار در سطح شهر 

معمولا مرکز خرید کشمش در تهران در خیابانی به صورت متمرکز وجود دارد که عرضه کننده این محصولات می باشد .

بهترین کشمش فله آفتابی در تهران را می توانید با قیمت و کیفیت عالی از سایت بازرگانی کشمش زرین درخواست نمایید تا در اولین فرصت برای شما ارسال گردد. انواع کشمش آفتابی از تولید به مصرف و با نرخ ارزان در سراسر کشور عرضه و توزیع می شود.

کشمش های فله آفتابی را می توانید در تهران با قیمت تولید کننده و بدون واسطه را از طریق تماس با مدیریت فروش بازرگانی کشمش زرین دریافت نمایید .

بهترین کشمش های آفتابی ایران از نظر میزان گوشت و قند مربوط به تولیدات باغات قوچان و کاشمر در استان خراسان رضوی می باشد .

عرضه این محصولات در این بازرگانی با ارزان ترین قیمت که همان قیمت کارخانه است صورت می گیرد .

لیست قیمت کشمش پلویی

لیست قیمت کشمش پلوییقیمت کشمش پلویی 

بازار کشمش پلویی :

کشمش سبز اراک      قیمت ۵۸۰۰۰ ریال 

قیمت انواع کشمش پلویی با کیفیت
قیمت انواع کشمش به نوع انگور آن بستگی دارد . علاوه بر این برخی فاکتورهای دیگر نیز تعیین کننده قیمت انگور می باشند که عبارتند از :
– قیمت انگور خریداری شده
– نوع انگور
– نوع فرایند تولید
– هزینه های تمام شده تولید
– بسته بندی و آماده سازی
– عرضه و تقاضای موجود در بازار
– کیفیت و تازگی

عوامل فوق همگی عواملی تعیین کننده و موثر در نرخ این محصولات می باشند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کشمش اعلا | فروش عمده کشمش پلویی اعلا

فروش عمده کشمش پلویی با درجه بندی های مختلفی صورت می گیرد اما عرضه نوع اعلا و ممتاز این محصول فقط توسط افراد خاصی امکان پذیر است. این امر خریداران را به جستجو وا می دارد تا تامین کننده ای قابل را برای خود در این زمینه بیابند. یکی از دغدغه های مهم خریداران این است که بتوانند با خیالی آسوده حجم دلخواه محصول مورد سفارش خود را به دست آورند. برای دستیابی به این مهم لازم است بتوانند با تامین کننده ای توانمند کار بکنند. لذا مسئله توانایی تامین محصول، بسیار مهم خواهد بود. خرید کشمش اعلا در نمونه های گوناگون از فروشگاه های متفاوت انجام پذیر است. 

فروش کشمش
کانال تلگرام